Instruktor

FCP (FertilityCare Practitioner) – Instruktor Modelu Creighton. Przeszedł odpowiednie 13-sto miesięczne szkolenie w zakresie nauk spokrewnionych z medycyną zgodnie z obowiązującymi standardami American Academy of FertilityCareTM Profesionals.

FCCP (Fertility Care Centers of Poland) – jest Ogólnopolskim Centrum Troski o Płodność, które zrzesza instruktorów. Dba o profesjonalną pracę instruktorów poprzez min. prowadzenie dla nich warsztatów, konferencji oraz coroczną, odnawialną afiliację.

Początek Ośrodek Troski o Płodność przynależy do FCCP.

Kontakt z instruktorem

Pierwszy kontakt z instruktorem odbywa się na spotkaniu wprowadzającym. Prowadzone jest ono w celu omówienia na czym polega Model Creighton oraz jaki jest jego związek z NaProTECHNOLOGY. Prowadzone jest przez certyfikowanego instruktora. Trwa do 1,5 godziny. Odbywa się na ul. Konarskiego 6/4 w Poznaniu (po wcześniejszym zarejestrowaniu się na nie) lub w miejscu ustalonym wcześniej z zainteresowanymi.
W sytuacji rezygnacji należy powiadomić o tym telefonicznie pod numerem telefonu: 792 – 673 – 430.
Spotkanie wprowadzające nie zobowiązuje do kolejnych spotkań. Jest darmowe.
Po spotkaniu, dla osób, które są chętne, aby wejść w obserwacje poprzez Creighton Model FetilityCare System (dalej CrMS) można min. umówić się na spotkanie indywidualne z instruktorem.

Spotkania indywidualne z instruktorem

Trwają około 1 godziny. Odbywają się na ul. Konarskiego 6/4 w Poznaniu lub w miejscu ustalonym wcześniej. Czas nauki CrMS wynosi 1 rok. Składa się na ten czas osiem spotkań z instruktorem (więcej informacji w zakładce: przebieg nauczania). Uczestniczenie w spotkaniu indywidualnym nie zobowiązuje do uczestniczenia w nich poprzez rok. Termin każdego spotkania jest umawiany na bieżąco i indywidualnie.